Inzerce zdarma

Aktuální nabídka štěňat s průkazem původu

V případě zájmu o vložení inzerátu nás kontaktujte na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a zašlete nám veškeré podklady a informace pro inzerci: název vaší chovatelské stanice, o jaký vrh se jedná, datum narození nebo očekávaný termín porodu, rodiče vrhu, váš popisek k inzerátu a kontakt. K tomu nám zašlete jednu fotografii každého z rodičů a fotografie štěňat (max. 10). Inzerát zde bude umístěn po dobu 2-3 měsíců. Jakmile nebude váš inzerát aktuální, kontaktujte nás pro jeho smazání. Jednotlivé inzeráty jsou řazeny dle data narození vrhů.


 

     

CHOVATELSKÁ STANICE

ZE ZAHRADY POD JEŠTĚDEM

 Vrh "A"

Datum narození: 6.8.2023

Otec

ARTUR Z VILY PAVLUŠKA

 Artur z Vily Pavluška

 Zdraví: MDR +/+, DM +/+, CEA +/+, IPD +/+, DOV prosté

Výstavy: výborný

Matka

NIGHT FAIRY LEAWREY

 Night Fairy Leawrey

Zdraví: MDR +/+, DM +/+, CEA -/-, DLK A/A, DOV prosté

Výstavy: CAC, Res. CAC, Krajský vítěz

 

6. 8. 2023 se v naší chovatelské stanici narodili 4 krásní kluci. 3x v barvě blue-merle a 1 trikolor. Kluci mají skvělý genetický profil. Po rodičích budou mít hezký exteriér i povahy. Jsou VOLNÍ a hledají páníčky.

 Kontakt: Hana Mazánková, Liberec 11, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tel.: +420 739 541 647, web